HIZLI OKUMA VE ANLAMA TEKNİKLERİ SEMİNERLERİNİN SAĞLADIĞI AVANTAJLAR

Eğer okuduklarınızı hafızanızda tutamıyor ve gerektiğinde de hatırlayamıyorsanız, üstelik bir de yavaş okuyucuysanız gerçekten başarı sizden oldukça uzaktadır. Başarmanın yolu bilginin sahibi olmaktır. Bilginin sahibi olmanın yolu da OKUMAK’tan geçmektedir. Yetişkin ve Orta Öğretim gruplarıyla, Toplam 24 saatte bilgiye sahip olmak sizin için çok kolaylaşacak.  

Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri Seminerlerinin Sağladığı Avantajlar 

1-) Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri Semineri  kişisel potansiyelinizi geliştirecek, okuma hızınızı artırarak hayat boyu kullanabileceğiniz bir beceriye sahip olmanızı sağlayacaktır.

2-) Seminer, mevcut okuma hızınızı en az iki, hatta üç katına çıkartmanızı sağlayacaktır. 3-) Seminer, aynı zamanda öğrenme ve anlama hızınızı da artıracaktır. Bir konuyu anlamak için defalarca tekrar tekrar okuma ihtiyacı duymayacaksınız.4-) Seminer, okuduklarınızı aynı zamanda hafızanızda tutmayı da sağlayacak bir şekilde düzenlenmiştir.

5-) Seminer, daha az zamanda daha fazla bilgiyi işleme imkanı sağladığından , okuma için harcadığınız zamanı önemli ölçüde kısaltacak veya aynı sürede çok daha fazla bilgiye sahip olma imkanı sağlayacaktır.

7-) Okuma, anlama, hafızada tutma ve hatırlama konularında maksimum performansa ulaşmak kendinize olan güveni de artırarak başarılarınızın artmasını sağlayacaktır.

😎 Zihinsel potansiyelinizi maksimum seviyede kullanmanızı sağlayan program, yapmayı isteyip de boş zamanınız olmadığı için yapamadığınız diğer işler için zaman bulmanızı da sağlayacaktır.

9-) Seminer Programının ilk konusunu oluşturan Öğrenme Stilleri sayesinde zihinsel faaliyetlerinizin yapısını çözecek, kendinizi ve zihninizi tanıyarak öğrenmeyi öğreneceksiniz. Çoklu Zekâ uygulamalarıyla daha etkin bir zihinsel performans kazanacaksınız.

10-) Yine Seminer programı içerisinde yer alan Dinleme Teknikleri sayesinde gerek kişisel, gerekse toplumsal iletişimlerinizdeki dinleme faaliyetlerinden maksimum yararı sağlayacak, iş ve okul hayatınızdaki başarı grafiğiniz artacaktır.

11-) ÖSS ve OKS’de paragraf sorularının çözümünü 15-35 saniyeye indirecek, hiçbir yerde göremeyeceğiniz stratejiler öğretilecektir. Paragraf soruları korkulu rüya olmaktan çıkacaktır. Ayrıca bu stratejiler diğer soru dallarında da sizi başarıya taşıyacaktır.   Seminer katılımcılarına Sayın Öztahtalı’nın  Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri kitabı hediye edilecektir. Türkçe’nin anlam bilgisi esas alınarak yazılmış bu kitap sizi başarıya taşıyacak.  

Yönetmen : Öğr.Gör.İbrahim ÖZTAHTALI / 0505 526 21 35- 0539 205 56 46Yeterli Katılımcı Sağlandığı taktirde (en az 10) İstenilen Yerde ve Zamanda da Seminerimiz Açılabilmektedir.  Mail: iboz@uludag.edu.tr , oztahtali2000@yahoo.com 

Seminer Hedefleri: 

1.            Okumayı ve kitabı sevdirerek, okuma alışkanlığı yaratmak, okuma zevki oluşturmak

2.            Değerlendirme ve analiz yapabilen, bilinçli bir okuyucu profili yaratmak

3.            Okuma hızını kavramayla birlikte an az iki katına çıkartmak

4.            Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleriyle, sınavlarda soruları daha hızlı okuyup daha çabuk kavrama becerisini kazandırmak

5.            ÖSYM Sınav stratejileriyle paragraf  merkezli sorularda %100 başarı sağlamak 

Not: Seminerle ilgili tüm doküman, malzeme, Hızlı Okuma kitabı ve CD’de alıştırma programı seminer yöneticisi tarafından verilecektir. Ayrıca Seminere katılanlar Mavi Eğitim tarafından belgelendirilecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: